Nyheter
G13 Live: FKF-Tun IK
G13 avslutter gruppespillet i Danmark mot svenske Tun! Kampstart 14:10
Nyheter
G13 Live: FKF-Kvinesdal IL
De lillas andre kamp i Dana Cup! Kampen starter 20:00
Nyheter
NTFU16 cup begynner
FKFs hospitanter starter sin turnering i Trondheim lørdag 18. juli
Nyheter
Duré i landslagstropp!
Leonardo Duré skal spille Nordisk Mesterskap i Danmark for Norge G16
Nyheter
G13 deltar på Dana Cup
Fjorårets vinnere reiser tilbake til Danmark! Vi stiller med CoveritLive fra deres kamper
Nyheter
Jevn avdeling
Vårsesongen er ferdig for FKF, og 2. divisjon har vært svært jevn
Nyheter
2 G02-lag til Danmark
FKFs 2002-årgang er representert med 2 lag i Dana Cup 2014
Nyheter
G03 til Dana Cup
FKFs Gutter 11 skal til Danmark i siste uken i juli
Nyheter
Vidar tok alle poengene
Det så lenge ut til at det skulle bli poengdeling i Varden Amfi søndag 13. juli.
Andre lag
Vårsesongen ferdig for FKF 2
De lilla tar én måneds sommerpause før de besøker...
Sommerpause for FKF 3
Det er ingen kamper igjen på 4. divisjonsprogramm...
G19 møter Florø i NM
FKFs juniorlag møter Florø i 8-delsfinalen i Vard...
G19 tabelltopp
Juniorlaget befinner seg øverst på tabellen etter...
Bildegallerier

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_8

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_spania_lagbilde

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_11

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_7

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_5

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_9

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_10

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_6

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_2

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_4

Fornøyd etter treningsleir

G14_treningsleir_3
  • G14_treningsleir_8
  • G14_treningsleir_spania_lagbilde
  • G14_treningsleir_11
  • G14_treningsleir_7
  • G14_treningsleir_5
  • G14_treningsleir_9
  • G14_treningsleir_10
  • G14_treningsleir_6
  • G14_treningsleir_2
  • G14_treningsleir_
  • G14_treningsleir_4
  • G14_treningsleir_3
Vis alle bilde...
Billetter
Billettnyheter
Billettpriser
Her finner du billettinfo.

Kalender

Se alle

A Date


    Adobe Flash-plugin påkrevd

    Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

    Se flere videoer

    Kamper

    Se alle
    • Oddsenligaen

      hjemme, 02 august 2014 - 14:30

      Fyllingsdalen

      9d 0:16:12

      Fyllingsdalen
    • Oddsenligaen

      borte, 09 august 2014 - 16:00

      Egersund

      16d 1:46:12

      Egersund
    • Oddsenligaen

      hjemme, 16 august 2014 - 16:00

      Fyllingsdalen

      23d 1:46:12

      Fyllingsdalen
    • Oddsenligaen

      borte, 23 august 2014 - 16:00

      Fana

      30d 1:46:12

      Fana
    • Oddsenligaen

      hjemme, 30 august 2014 - 16:00

      Fyllingsdalen

      37d 1:46:12

      Fyllingsdalen
    • Oddsenligaen

      borte, 07 september 2014 - 16:00

      Førde

      45d 1:46:12

      Førde
    • Oddsenligaen

      hjemme, 09 juni 2014 - 18:00

      Fyllingsdalen

      2

      -

      Fyllingsdalen

      3

    • Oddsenligaen

      borte, 14 juni 2014 - 16:00

      Florø

      0

      -

      Florø

      2

    • Oddsenligaen

      hjemme, 21 juni 2014 - 16:00

      Fyllingsdalen

      1

      -

      Fyllingsdalen

      2

    • Oddsenligaen

      hjemme, 28 juni 2014 - 14:00

      Fyllingsdalen

      1

      -

      Fyllingsdalen

      3

    • Oddsenligaen

      borte, 03 juli 2014 - 18:00

      Brann II

      3

      -

      Brann II

      2

    • Oddsenligaen

      hjemme, 13 juli 2014 - 16:00

      Fyllingsdalen

      1

      -

      Fyllingsdalen

      2

    P   Name S P
    1
    team logo
    Molde 16 39
    2
    team logo
    Rosenborg 16 30
    3
    team logo
    Strømsgodset 16 30
    4
    team logo
    Odd 16 29
    5
    team logo
    Vålerenga 16 27
    6
    team logo
    Lillestrøm 16 23
    7
    team logo
    Viking 16 23
    8
    team logo
    Start 16 21
    9
    team logo
    Sarpsborg 08 16 21
    10
    team logo
    Sogndal 16 19
    11
    team logo
    Stabæk 16 19
    12
    team logo
    Bodø / Glimt 16 18
    13
    team logo
    Haugesund 16 14
    14
    team logo
    Aalesund 16 14
    15
    team logo
    Brann 16 12
    16
    team logo
    Sandnes Ulf 16 10
    P   Name S P
    1
    team logo
    Sandefjord 16 33
    2
    team logo
    Tromsø 15 31
    3
    team logo
    Ranheim 16 30
    4
    team logo
    Kristiansund 16 28
    5
    team logo
    Fredrikstad 16 27
    6
    team logo
    Mjøndalen 15 26
    7
    team logo
    Hødd 16 23
    8
    team logo
    Nest-Sotra 16 23
    9
    team logo
    Strømmen 16 22
    10
    team logo
    Bærum 16 22
    11
    team logo
    Alta 16 20
    12
    team logo
    Bryne 16 18
    13
    team logo
    Hønefoss 16 17
    14
    team logo
    Tromsdalen 16 16
    15
    team logo
    Ullensaker... 16 12
    16
    team logo
    HamKam 16 5
    P   Name S P
    1 Jerv 12 28
    2 Vindbjart 12 27
    3 Kongsvinger 12 25
    4 Flekkerøy 12 21
    5 Fram 12 21
    6 Odd II 12 20
    7 Notodden 12 19
    8 Pors Grenl... 12 13
    9 Ørn Horten 12 13
    10 Holmen 12 13
    11 Arendal 12 12
    12 Strømsgods... 12 10
    13 Birkebeine... 12 9
    14 Asker 12 8
    P   Name S P
    1 Elverum 13 30
    2 Raufoss 13 27
    3 Levanger 13 25
    4 Byåsen 13 25
    5 Nardo 13 24
    6 Nybergsund 13 23
    7 Gjøvik-Lyn 13 19
    8 Brumunddal 13 15
    9 Træff 13 13
    10 Rødde 13 12
    11 Molde II 13 11
    12 Rosenborg II 13 9
    13 Valdres 13 9
    14 Herd 13 8
    P   Name S P
    1 Florø 13 25
    2 Vidar 13 25
    3 Åsane 13 24
    4 Vard 13 23
    5 Egersund 13 19
    6 Fana 13 18
    7 Fyllingsda... 13 17
    8 Stord 13 17
    9 Lyn 13 17
    10 Førde 13 17
    11 Brann II 13 16
    12 Grorud 13 15
    13 Stabæk II 13 15
    14 Ålgård 13 8
    P   Name S P
    1 Follo 12 30
    2 Kjelsås 12 28
    3 KFUM 12 24
    4 Eidsvold 12 20
    5 Moss 12 20
    6 Skeid 12 19
    7 Harstad 12 19
    8 Vålerenga II 12 19
    9 Kvik Halden 12 16
    10 Finnsnes 12 15
    11 Lørenskog 12 14
    12 Mo 12 9
    13 Medkila 12 4
    14 Drøbak / F... 12 2
    P   Name S P
    1 Lillestrøm 11 29
    2 Stabæk 11 24
    3 Røa 11 22
    4 Arna-Bjørnar 11 21
    5 Kolbotn 11 18
    6 Klepp 11 18
    7 Avaldsnes 11 17
    8 Vålerenga 11 15
    9 Medkila 11 13
    10 Trondheims... 11 11
    11 Amazon Gri... 11 3
    12 Grand Bodø 11 1

    Spillerprofiler

    Supportere
    Superpris på vinterpakke
    Sammen med Umbro kan vi nå tilby en pakke med div...
    FKF-butikken
    Her finner du åpningstider og annen info om FKF-b...
    Vi starter med faste nyhetsbrev
    Nå får du siste nytt fra FKF direkte i innboksen ...
    Grasrotandelen
    Det koster ikke deg noe, men det betyr mye for os...

    Twitter

    Talent
    Heder og ære til FKF-lagene
    Ungdomslagene i FKF har virkelig gjort ...
    Til topps blant eliteserieklubber
    FKF gikk hele veien i FK Haugesunds ste...
    Både gull og sølv til FKF
    To FKF-lag til nasjonalt sluttspil...
    FKFs første KM-tittel
    Best i landet

    FK Fyllingsdalen Nyhetsbrev

    Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks

    Live kampsenter

    • Sporting KC
      1
      -
      4
      Manchester City
      (88')
      K. Iheanacho
    • LA Galaxy
      0
      -
      7
      Manchester United
      (90')
      A. Young
    • Shakhter Karagandy
      K.O. 14:30
      Atlantas
    • Hapoel Be'er Sheva
      K.O. 15:30
      Split
    • MYPA
      K.O. 17:30
      Dinamo Minsk
    • Omonia Nicosia
      K.O. 18:00
      Budućnost
    • Haugesund
      K.O. 18:00
      Sarajevo
    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Sillamäe Kalev
    • İnter Bakı
      K.O. 18:00
      Elfsborg
    • IFK Göteborg
      K.O. 19:00
      Győri ETO
    • Shakhtyor
      K.O. 19:00
      Derry City
    • Grödig
      K.O. 19:00
      Čukarički
    • Chikhura
      K.O. 19:00
      Bursaspor
    • Vaduz
      K.O. 19:00
      Ruch Chorzów
    • Slovan Liberec
      K.O. 19:00
      Košice
    • Lech Poznań
      K.O. 19:00
      Nõmme Kalju
    • Tromsø
      K.O. 19:00
      Víkingur
    • AIK
      K.O. 19:00
      Linfield
    • Esbjerg
      K.O. 19:00
      Kairat
    • Flamurtari Vlorë
      K.O. 19:00
      Petrolul Ploieşti
    • Zimbru
      K.O. 19:00
      CSKA Sofia
    • Groningen
      K.O. 19:30
      Aberdeen
    • Hapoel Tel Aviv
      K.O. 19:30
      Astana
    • Spartak Trnava
      K.O. 19:30
      Zestafoni
    • Zorya
      K.O. 19:30
      Laçi
    • Asteras Tripolis
      K.O. 20:00
      RoPS
    • Zawisza Bydgoszcz
      K.O. 20:00
      Zulte-Waregem
    • Vojvodina
      K.O. 20:00
      Trenčín
    • Sligo Rovers
      K.O. 20:00
      Rosenborg
    • Hajduk Split
      K.O. 20:15
      Dundalk
    • Gorica
      K.O. 20:30
      Molde
    • Jagodina
      K.O. 20:30
      CFR Cluj
    • Široki Brijeg
      K.O. 20:30
      Mladá Boleslav
    • Koper
      K.O. 20:30
      Neftçi
    • Ferencváros
      K.O. 20:30
      Rijeka
    • Diósgyőr
      K.O. 20:30
      Lovech
    • St. Johnstone
      K.O. 20:45
      Luzern
    • Crusaders
      K.O. 20:45
      Brommapojkarna
    • St. Pölten
      K.O. 21:05
      Botev Plovdiv
    • FH
      K.O. 21:15
      Neman Grodno
    • Stjarnan
      K.O. 21:15
      Motherwell

    Partnere